В ідеалі, сервісним обслуговуванням і ремонтом малогабаритних пішохідних тракторів повинні займатися професіонали, що володіють знаннями, навичками, досвідом, інструментами і можливістю дістати потрібні запчастини на мотоблок. Але несправності не приходять за розкладом.

Всупереч поширеній думці, з появою всесвітньої мережі, знайти необхідні інструкції і придбати нові фірмові запчастини до мотоблоку недорого для ремонту своїми руками можна без особливих проблем.

Основні причини несправності і чи варто купити запчастини на мотоблок?

Незалежно від типу встановленого двигуна і моделі агрегату, несправності, що виникають в процесі експлуатації, можна розділити на дві групи:

1. Несправність мотора;

2. Проблеми з механізмами і вузлами.

У першому випадку, суть проблеми може полягати в:

• Відсутності пального;

• Перекритті крана подачі палива;

• Засміченні отворів в пробці;

• Зносі повітряних, паливних, масляних фільтрів;

• Попаданні сторонніх предметів в систему.

Дрібні проблеми можна вирішити, не вдаючись до допомоги фахівців: адже купити запчастини на мотоблок Кентавр 1080д, а також інші моделі техніки від вітчизняних та зарубіжних виробників можна без особливих проблем.

За статистикою, пристрої вітчизняного виробництва виходять з ладу набагато частіше, ніж їхні закордонні аналоги. Однак придбати фірмові запчастини на мотоблок ЗУБР (втім, як і на інші моделі від російських, українських і білоруських виробників) – набагато простіше, ніж знайти оригінальні деталі до техніки з Європи, Азії та США.

Benzopila – найбільший інтернет-магазин запчастин на мотоблок!

Загальновідомо, що знайти і купити запчастини на мотоблок Нева в Україні (втім, як і для інших марок і моделей пішохідних тракторів з-за кордону) – досить проблематично. Благо, за 12 років успішної діяльності на українському ринку, магазин Бензопили встиг сформувати найбільший каталог фірмових деталей і комплектуючих.

Працювати з нами вигідно, адже ми пропонуємо:

1. Простий, зрозумілий, зручний сайт;

2. Акції, розпродажі, знижки постійним клієнтам;

3. Продаж товарів оптом та в роздріб на вигідних умовах;

4. Швидку доставку по Україні («Нова Пошта», «Укрпошта», «Інтайм»);

5. Адекватні ціни, комфортні умови оплати, гнучкі схеми розрахунку.

Не знайшли потрібні запчастини на мотоблок Нева, ЗУБР, Кентавр? Залишилися питання? Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном, Viber або замовте «зворотний дзвінок»: фахівці магазину готові надати грамотні консультації і відповісти кожному покупцеві!