Рано чи пізно, власникам малогабаритних пішохідних тракторів доводиться стикатися з низкою несправностей, здатних вивести агрегат з ладу. І в більшості випадків, причиною проблеми є двигун. Мотоблок може комплектуватися бензиновим, дизельним або гібридним мотором (в залежності від виробника, марки й моделі агрегату).

Звичайно ж, можна замінити саму силову установку, але такий варіант по кишені далеко не кожному. Набагато вигідніше провести частковий або капітальний ремонт. Тим більше, що магазин запчастин на мотоблок «Benzo-Pila» пропонує великий асортимент фірмових деталей від провідних виробників моторизованої сільськогосподарської техніки.

Основні проблеми силових установок і необхідні запчастини для двигуна мотоблока

Діагностувати збої в роботі двигуна досить просто:

• Техніка заводиться не з першого разу, а то й не запускається взагалі;

• під час експлуатації спостерігаються перебої та зниження потужності;

• під час роботи техніка не димить, або димить набагато сильніше звичайного.

Ремонтуючи бензинові й дизельні мотори самостійно, слід перевірити:

1. Стан свічок запалювання;

2. Положення важеля паливопроводу

3. Паливні та повітряні фільтри;

4. Працездатність насоса;

5. Стан розпилювача форсунки;

6. Рівень компресії.

Також, до списку поширених несправностей можна віднести знос поршнів або поршневих кілець. Частину робіт можна виконати самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців: запчастини на двигун R175 і R180 – не рідкість.

Де можна купити запчастини до мотоблоків вітчизняного та зарубіжного виробництва за кращою ціною?

Реалізуючи оригінальні запчастини для двигунів мотоблоків і фірмові комплектуючі для моторизованої техніки протягом 12 років, магазин Бензо-пили зібрав найбільший каталог деталей від провідних виробників України, Росії, Європи та Азії. Купувати в нас вигідно відразу з кількох причин:

1. Простий, зрозумілий, зручний сайт;

2. Регулярне оновлення асортименту;

3. Розпродажі, акції, знижки постійним клієнтам;

4. Швидка доставка по Україні («Нова Пошта», «Укрпошта», «Інтайм»)

Інтернет-магазин мотозапчастин пропонує вигідні умови для співпраці з оптовиками, а також адекватні й аргументовані ціни для роздрібних клієнтів. Залишилися питання? Потреба в додаткових консультаціях? Зв'яжіться з нами телефоном, за допомогою Viber або замовте «зворотній дзвінок»: менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-яке питання!