Інтернет-магазин запчастин для бензо і мототехніки...
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–16:00

Замовлення через сайт 24/7 

0
Мій кошик
Каталог

Шків для мотоблока

Шків – це частина мотоблока. Візуально він нагадує невелике колесо. Ця деталь відповідає за передачу обертання від двигуна до навісного обладнання. Цей процес передачі енергії відбувається за допомогою ременя. Також шків потрібен, щоб контролювати обертання навісних механізмів мотоблока.

Види шків для автомобіля

Дана деталь – важлива частина редуктора. Вона необхідна, щоб направляти зусилля, яке виходить від мотора. Вона встановлюється на валу двигуна і передає зусилля через спеціальний ремінь на потрібне колесо. Завдяки ній редуктор здатний рухатися і робити можливим роботу навісного обладнання.

Існують різні види цієї запчастини. Вони відрізняються за матеріалами та розміром. Розрізняють три види цієї деталі:

  • монолітні – двох ручейні (мають діаметр 25 мм) і  трьох ручейні (їх діаметр – 100 мм);
  • дискові – 80 - 400 мм діаметром;
  • зі спицями – мають діаметр від 180 до 1000 мм

В плані матеріалів найбільш якісні шківи зроблені з алюмінію, сталі, дюралюмінію або чавуну. Запчастини з цих матеріалів досить стійкі до навколишнього середовища і міцні. Бувають вироби з фанери або пластику, але їх якість трохи нижче.

Також шківи розрізняють за формою отворів для посадки. Бувають агрегати:

  • з циліндричним отвором;
  • з конусоподібним отвором.

Сказати, який з видів краще, важко. Обидва вони мають вісім спеціальних поглиблень, які забезпечують роботу пристрою.

За типом редукторів розрізняють два типу: ведучі і ведені. 

Як вибрати шків для мотокультиватора

Мотокультиватор – це дуже корисний і зручний пристрій, ним користуються не лише фермери, а й люди, які живуть у приватних будинках або мають дачу. Це сільськогосподарська машина, яка призначена для того, щоб обробляти грунт. З її допомогою також борються з бур'яном і роблять підгортання. Шків забезпечує нормальну роботу навісного обладнання мотокультиватора. Він пов'язує рушійні елементи механізму і мотор.

Якщо у вас з'явилася необхідність купити шків, краще вибирати оригінальні запчастини, які точно підійдуть до вашого пристрою. Двигуни мотокультиваторів можуть бути бензиновими, дизельними або електричними, відповідно, вид шківа для них буде відрізнятися. Найкраще запитати у фахівця, який саме виріб підійде для вашого мотокультиватора.

Особливості догляду за шківом мотоблока

Щоб ця деталь прослужила довго, недостатньо просто купити якісну річ, потрібно дотримуватися правил догляду за нею. Необхідно регулярно чистити захисні кожухи від бруду і пилу. Роблячи це, ви зменшуєте ймовірність попадання сторонніх предметів всередину механізму. Потрібно зберігати мотоблок в сухому приміщенні. Він боїться вологи і вогкості. Таке середовище загрожує корозією матеріалу, з якого зроблений мотоблок, і його несправністю. 

Треба стежити за тим, щоб шків був добре прикріплений до осі двигуна і не хитався. Інакше вал буде зношуватися і зламається набагато раніше. Якщо на техніці з'явилися які-небудь дефекти: тріщини, сколи, подряпини, краще відразу замінити деталь. Вихід з ладу шківа під час роботи може призвести до неприємностей.

Купити шків за низькою ціною можна в інтернет-магазині “Benzo-Pila”. Крім цього, ми продаємо й інші запчастини до мотокультиваторів: шини, шланги, корпуси, кришки та інше. Наш магазин займається доставкою по всій Україні. Ми продаємо тільки перевірені вироби, які мають оптимальне співвідношення якості і ціни.

Вгору