Інтернет-магазин запчастин для бензо і мототехніки...
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–16:00

Замовлення через сайт 24/7 

0
Мій кошик
Каталог

Головки циліндра на мотоблок

Мотоблок – дуже корисна і зручна техніка для сільськогосподарських робіт. По суті, він являє собою малогабаритний трактор. Його переваги полягають в надійності й універсальності. За допомогою культиватора можна підгортати та орати землю, косити траву, а в зимовий час – прибирати сніг.

Будь-яка техніка після тривалої експлуатації зношується і виходить з ладу. Звичайно, мотоблоки – не виключення. Не дивлячись на зовнішню компактність і невеликі габарити, вони є досить складною технікою з безліччю елементів. Таке обладнання потрібно правильно експлуатувати й доглядати за ним, щоб несправності траплялися якомога рідше.

Один з основних елементів мотоблока – це головка блоку циліндрів. Це спеціальна кришка, яка потрібна, щоб надійно та щільно закривати циліндр. ГБЦ роблять з чавуну або легкого сплаву алюмінію. Цю деталь обробляють, щоб збільшити її міцність. Для кращої міцності до складу виробу також додають хром або нікель.

Встановлювати головку блоку циліндрів потрібно наступним чином. Для цього достатньо стандартного набору інструментів. Деталь потрібно щільно прикріпити до циліндра. Важливо, щоб конструкція була повністю герметична. Під час монтажу ГБЦ застосовують напрямні шпилі. Фіксують конструкцію кріпильними болтами. Необхідно зробити встановлення правильно, адже навіть невелика похибка в цьому процесі може негативно позначитись на роботі всього мотоблока і викликати несправності. Зокрема, болти потрібно затягувати тільки діаметральним ключем в потрібній послідовності.

Бензинові й дизельні головки до мотоблоку

Двигун мотоблока може бути бензиновим або дизельним. Для них знадобляться різні головки блоку циліндрів.

Ця деталь виконує ряд важливих функцій. Вона виводить з камери згоряння продукти горіння, що забезпечує її герметичність, виводить і підводить масло для деталей, формує газодинамічні властивості повітряного заряду. Також існують екологічні норми, що регламентують викид шкідливих речовин з різної техніки. Головка блоку циліндрів регулює рівень викиду шкідливих речовин.

Ця деталь складається з таких частин, як випускні та впускні клапани, гідрокомпенсатор, поворотна пружина, траверс, напрямні втулки. Конструкція дизельних і бензинових головок до мотоблоку в цілому майже ідентична, проте має деякі відмінності. Зокрема, в бензинових двигунах встановлені свічки запалювання. У дизельних – звичайно використовують паливні форсунки.

Де купити головку циліндра для мотоблока

Купити головки циліндра та інші запчастини для мотоблока можна в інтернет-магазині “Benzo-Pila”. Ми продаємо тільки надійні деталі високої якості. Вам буде складно знайти запчастини за найнижчою ціною, ніж у нас. У нас є деталі починаючи від двигуна, закінчуючи запчастинами на грунтофрезу і шатунами.

У нашому магазині є запчастини для таких мотоблоків, як Зубр, Форте, Кентавр, Нева. Крім деталей на мотоблоки ми продаємо запчастини для бензопил, мотоциклів, мопедів і багато чого іншого. Ви можете замовити товар і кур'єрська служба “Нової пошти” доставить його протягом 48 годин. Ми здійснюємо доставку у будь-яку точку України.

Вгору