Якщо з десяток років тому власникам двоколісного транспорту доводилося шукати і купувати б/в покришки, то в наші дні знайти нові, фірмові запчастини на мопед можна практично повсюдно. Але далеко не кожен хоче розбиратися в нюансах і тонкощах, пов'язаних з вибором шин.

Ви належите до цієї категорії людей? Ви потрапили за адресою! Адже інтернет-магазин Бензопила – це не просто якісні запчастини на мопед Альфа: зі штатом кваліфікованих фахівців, ми можемо надавати грамотні консультації кожному покупцеві!

Фірмові запчастини на китайські мопеди від Benzopila

Перш ніж купити шини та інші запчастини на мопед дельта в інтернет-магазині, слід розібратися з основними параметрами, на які слід звернути увагу при виборі шини. Зокрема йдеться про:

• Компанію-виробника. У каталозі нашого магазину представлені вироби від всесвітньо відомих і невеликих брендів, продукція яких встигла зарекомендувати себе з кращої сторони: Dunlop, Michelin, Pirelli, Bridgestone, Mitas, Cheng-Shin, Kenda, Maxxis, Sava і т. п.;

• Розміри. Щоб не помилитися з вибором і купити запчастини на мопед правильно, слід запам'ятати, що розмірна сітка позначається параметрами X/Y-Z, де X – ширина поперечного перерізу (мм), Y – висота профілю в процентному співвідношенні від ширини, а Z – посадковий розмір внутрішнього кільця (дюйм);

• Тип покришки. Тут розрізняють 2 різновиди: TT (TubeType, камерні), що використовуються в парі з повітряною камерою і спеціальною ободною стрічкою для захисту від спиць, а також TL (Tubeless, безкамерні), виконані з цільного шматка гуми;

• Індекси навантаження (від 50 до 100, з прогресією від 190 до 800 кг), швидкості (від A до Z з приростом максимального розгону від 40 до >300 км/год) і конструкції (де «-» позначає діагональну, а «R» - радіальну модель);

Також, на боковині можна зустріти інші позначення: F (Front, для монтажу на переднє колесо) і R (Rear, відповідно, на заднє), Rotation зі стрілкою, що вказує на напрямок обертання і т. п.

Benzo-pila.in.ua – ваш магазин запчастин на мопед з приємними цінами і швидкою доставкою

Пропонуючи запчастини на мопед Альфа купити в Україні, ми можемо поручитися за якість реалізованої продукції, оскільки всі товари, представлені в каталозі нашого магазину, закуповуються у надійних, перевірених постачальників і безпосередніх виробників. Також, клієнти нашого магазину можуть розраховувати на:

• 1. Першокласний сервіс;

• 2. Грамотні консультації;

• 3. Адекватні ціни;

• 4. Акції, розпродажі, знижки;

• 5. Комфортні умови оплати;

• 6. Гнучкі схеми розрахунку;

• 7. Можливість купити запчастини на мопед Дельта оптом і в роздріб.

Не знайшли потрібний товар? Виникли складнощі з оформленням замовлення? Залишилися питання? Менеджери нашої компанії готові відповісти на них в будь-якому зручному для вас форматі: за телефоном, на e-mail, Viber або за допомогою «зворотного дзвінка» у будь-який зручний для вас час!