Вирушаючи в магазин мотоблоків за малогабаритним пішохідним трактором, більшість людей навіть не замислюються про те, що рано чи пізно, у відсутність регулярного обслуговування або недотримання правильних умов експлуатації, він може вийти з ладу в самий несподіваний момент. Сьогодні знайти і купити запчастини для мотоблока вітчизняного або зарубіжного виробництва можна не встаючи з-за комп'ютера. Інша справа – підібрати відповідні комплектуючі.

Добре, що на допомогу пересічному фермеру можуть прийти консультанти магазину «Бензо-Пила», що спеціалізується на продажу фірмових деталей до популярних моделей моторизованої техніки на протязі 12 років. Ми ж спробуємо розібратися, що найчастіше ламається і на що слід звертати увагу при виборі потрібних запчастин!

Як підібрати запчастини до мотоблока і не помилитися з вибором?

Перш ніж шукати необхідні запчастини на мотоблока Кентавр, ЗУБР або Нева, слід вивчити основні причини, за яких агрегат може вийти з ладу:

1. Недотримання правил експлуатації;

2. Неправильне зберігання в період простою;

3. Систематичні перевантаження;

4. Механічний знос і деформація деталей;

5. Забруднення повітряних, масляних, паливних фільтрів.

Також, перед купівлею варто уточнити кілька моментів. А саме:

• Марка, модель, рік випуску мотоблока;

• Тип встановленого двигуна (бензин, дизель);

• Характер виявленої несправності;

• Наявність оригінальних деталей у виробника.

За приклад можна взяти мотоблок ЗУБР. Запчастини до техніки вітчизняного виробництва можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині, на відміну від деталей до імпортних агрегатів.

Бензо-Пила - магазин запчастин на мотоблок з приємними цінами!

Потрібні специфічні запчастини до мотоблока ЗУБР або іншої моторизованої техніки? Ви потрапили за адресою! Адже за більш ніж 12 років успішної діяльності на українському ринку, інтернет магазин мотозапчастей Benzo-pila.in.ua встиг сформувати найбільший каталог фірмових деталей і оригінальних комплектуючих. Працюючи з надійними, перевіреними постачальниками і безпосередніми виробниками, ми можемо поручитися за якість реалізованої продукції, а також встановлювати найкращі ціни!

Крім того, купуючи у нас, ви можете розраховувати на:

• Першокласний сервіс;

• Постійну наявність товарів на складі;

• Доставку по Україні кур'єрськими службами;

• Адекватні ціни, комфортні схеми оплати;

• Оптові продажі на вигідних умовах.

Не знайшли те, що шукали? Потребуєте консультації? Залишилися питання? Хочете дізнатися про акції та знижки? Зв'яжіться з нами за телефоном, за допомогою Viber або замовте «зворотний дзвінок»: менеджери магазину раді кожному покупцеві!