Збираючись купити колеса для мотоблока, подумайте над тим, що в цих комплектуючих — ваші безцінні життя і здоров'я. Потужність, продуктивність і швидкість — важливі фактори для вибору техніки. Але не менш цікава безпеку, яку забезпечують якісні запчастини до культиватора. А їх не так просто вибрати, намагаючись не зменшувати товщину гаманця й економити на вартості.

Як обрати колеса для мотоблока

Що може бути простіше — вибрати та придбати колеса для мотоблока? Але процес не такий простий, як здається. Умільці іноді замінюють їх на «жигулівські», вивчивши відповідь на запит «колеса для мотоблока ціна». Такий варіант — не ідеальний.

зап на мотоблокАдже хороший магазин запчастин до мотоблоку може запропонувати різні види:

  • • пневматичні з камерою (потрібні, якщо є велика ймовірність псування даних деталей — відрізняються підвищеною міцністю і відносною доступністю вартості);
  • • суцільнолиті з гуми (виділяються великою вагою і також зносостійкістю, тому ідеально підходять для моделей, трансформованих в міні-трактор);
  • • металеві з грунтозачепами (надають мотоблоку додаткову потужність, бо сталеві зуби буквально впиваються в грунт).

Обираючи ці та інші запчастини на мотоблоки, краще викуповувати спеціалізоване обладнання та комплектуючі, ніж ризикувати з дешевими репліками. Щоб не перевіряти на практиці значення слів «скупий платить двічі».

Що стосується вибору коліс Benzopila — їх діаметр не повинен бути менше ніж 40 см. Кращим показником ширини на практиці мають моделі з даними не менше 20 см. Збираючись купити запчастини на мотоблок, обов'язково слід брати до уваги й це «взуття». Від нього залежить, як довго буде працювати машина в обраній місцевості. Адже прохідність в складних умовах, якщо колеса гумові — знижена у порівнянні з моделями, оснащеними грунтозачепами.

Де обрати на мотоблоки запчастини в Україні

Обираючи на мотоблоки запчастини в Україні, слід не тільки розбиратися в їх технічних характеристиках і призначенні, але і знати хорошу точку продажу. Адже низька ціна часто вказує на погану якість. Щоб купувати довговічний, зносостійкий і якісний товар за прийнятною вартістю, вибирайте інтернет-магазин Бензопила. Тут є все необхідне, навіть опорне колесо для багатофункціональної фермерської техніки, яка давно усім запала в душу.