Знос тертьових поверхонь внутрішніх вузлів і механізмів, старіння гумотехнічних виробів, порушення регулювальних параметрів внаслідок ям і нерівностей дорожнього покриття – все це може спричинити за собою зниження початкових характеристик (в кращому випадку) і спровокувати несправності різного рівня складності. На щастя, в наші дні знайти фірмові запчастини для мопеда будь-якої марки, моделі та року випуску можна без особливих проблем. А звертаючись до інтернет-магазину Benzo-Pila, ви можете отримати потрібні деталі, не залишаючи робочого місця!

За більш ніж 12 років успішної діяльності на українському ринку, магазин мотозапчастин Бензо-Пила встиг сформувати найбільший каталог деталей і комплектуючих, пропонуючи покупцям оригінальні запчастини до мопеда Альфа, Дельта і китайських моделей двоколісних транспортних засобів в широкому асортименті, з можливістю адресної кур'єрської доставки в будь-який куточок нашої країни!

Коли варто купити запчастини для мопеда: періодичність сервісного обслуговування

В ідеалі, перш ніж відправитися в інтернет-магазин запчастин для мопедів, слід ознайомитися з відомостями, поданими в технічному паспорті транспортного засобу. Але на практиці, дуже часто власники забувають про цю необхідність, що призводить до серйозних несправностей.

У відсутність техпаспорта, періодичність заміни – 1, 4, 8 і 12 тис. кілометрів пробігу. Обов'язковій заміні (по досягненні заявленого кілометражу) підлягають:

1. Повітряні фільтри;

2. Свічки запалювання;

3. Масло двигуна, трансмісії;

4. Гальмівні та охолоджуючі рідини.

Фільтри масла і палива потребують періодичного чищення, встановлення нових комплектуючих залежить від ступеня засмічення і відбувається опціонально. Кріплення, підшипники, клапанні зазори, приводний ланцюг і спиці коліс повинні знаходиться під постійним контролем і змінюватися в залежності від ступеня пошкодження.

Фірмові деталі на мопед за кращою ціною в нашому інтернет-магазині!

Працюючи з кращими постачальниками і безпосередніми виробниками, ми можемо реалізовувати фірмові запчастини для мопеда. Купити необхідні деталі, а також проконсультуватися з фахівцем на нашому сайті може кожен бажаючий. Крім того, ми пропонуємо:

1. Простий, зрозумілий і зручний сайт;

2. Адекватні ціни для оптовиків і роздрібних покупців;

3. Розпродажі, акції, значні знижки постійним клієнтам;

4. Швидку доставку по всій Україні кур'єрськими службами;

5. Комфортні умови оплати, гнучкі схеми розрахунку.

Потрібні запчастини для мопеда Дельта яких немає в каталозі? Фахівці нашої компанії готові підібрати ефективний аналог. Виникли труднощі з оформленням замовлення на сайті? Менеджери магазину готові прийти вам на допомогу: зв'яжіться з нами за телефоном, за допомогою Viber або залиште відповідний запит на адресу електронної пошти!