Кількість
|
Вартість
|
||
|
Призначення велосипедного винесення керма
При виборі велосипеда необхідно враховувати не лише його функціональне призначення, а й розміри рами, коліс з урахуванням фізіологічних особливостей велосипедиста. Занадто велика або дуже маленька модель можуть принести не тільки масу незручностей під час руху, але й негативно вплинути на безпеку. Розмір байка підбирається залежно від зростання користувача. В інтернеті можна знайти таблиці відповідності зростання людини розміру рами та діаметру коліс. Підібрати байк зростання можна і самостійно. Для цього необхідно пропустити його раму між ногами і стати на рівній поверхні. Якщо долоня руки вільно поміщається між рамою та пахвинною областю, велосипед вважається підібраним правильно.
Анатомічні особливості людей бувають різними. Навіть при одному зростанні та вазі зустрічаються люди з різною довжиною тулуба, рук та ніг. Для більш точного коригування основні вузли велосипеда, що впливають на посадку велосипедиста, підлягають регулюванню як по висоті, так і по вильоту та нахилу. Серед цих регульованих вузлів – сидіння з підсідельною трубкою та кермо безпосередньо з виносом. Завдяки їм можна відрегулювати зручну комфортну та безпечну посадку залежно від стилю їзди.
Розмаїття рульових виносів
Однією з найважливіших деталей кермового управління велосипеда є винос керма або, як його ще називають велосипедисти, кермовий кронштейн. Цей вузол забезпечує з'єднання керма зі штоком вилки. Однією з найважливіших характеристик є його довжина. Вона впливає як на посадку велосипедиста, а й у керованість байком. Чим довше винесення, тим горизонтальніше розташовується велосипедист щодо дороги. Така поза вважається найзручнішою при поїздках на далекі відстані. При більш короткому виносі (30 мм, 31.8) повороти керма на велосипеді здійснюються легше, що сприяє покращенню його маневреності.
Невелика довжина характерна для гірського байка. Найчастіше такі велосипедні виноси встановлюються на ВМХ і даунхіл, від яких вимагається висока маневреність. На деяких моделях велотранспорту винос керма відсутній повністю. Кермо кріпиться прямо до кермової трубки. Регулювання посадки велосипедиста в такому випадку здійснюється виключно зміною висоти керма.
Залежно від технології виготовлення, кермові виноси поділяються на декілька видів:
- ковані — вважаються найкращим варіантом, відрізняються легкістю, міцністю та тривалим терміном експлуатації. Єдиним недоліком є висока ціна;
- зварні — важчий за попередній вид. Слабким місцем є зварний шов, який від навантаження може дати тріщину. Через спрощену технологію виробництва вартість таких виробів на порядок нижча;
- фрезеровані — для виготовлення використовується метод фрезерування алюмінієвого виливка. Відрізняються великою вагою та високою надійністю;
- змішані — мають приварений затискач керма і вбудований у тіло затискач вилки. Така конструкція за надійністю можна порівняти з кованою, а важить значно менше.
До руля виноси можуть кріпитися одним, двома або чотирма болтами. На сучасних виносах керма можуть встановлюватись спеціальні повітряні амортизатори з можливістю регулювання жорсткості. Жорсткість змінюється шляхом зміни тиску повітря. Для цього кронштейн комплектується спеціальним насосом. За допомогою такої конструкції можна гасити невеликі, але часті нерівності.
Де купити кермовий велосипедний винос з доставкою по Україні?
Купити короткий регульований винос керма на гірський, MTB (МТБ), дорожній (шосе) велосипед за доступною ціною з доставкою у Київ, Дніпро, Запоріжжя та інші міста країни пропонує інтернет-магазин Benzo-Pila (Україна). У магазині запропоновано великий вибір велосипедних запчастин вітчизняних та зарубіжних виробників.