Кількість
|
Вартість
|
||
|
На сучасних моделях велосипедів з'явилася така деталь як вилка. Багатьом незрозуміло призначення такого елементу, але завдяки ньому їзда на цьому виді транспорту значно полегшується. Головне правильно вибрати виріб.
Які бувають велосипедні вилки
З урахуванням використовуваних пружин і демпферів, їх комбінацій, розрізняють такі конфігурації веловилок :
- Пружинні амортизаційні – оснащуються тільки пружинами зі сталі, демпфер відсутній. Такий виріб складно назвати амортизатором, хоча їзда з ним зручніша, ніж без нього. Цей найдешевший пристрій з представлених на ринку.
- Пружинно-еластомерні – пружина зі сталі, а демпфером є еластомер. Вартість таких веловилок вдвічі дорожче за попередній вид. Такий варіант підходить для поїздок в місті, прогулянок і туристичних походів.
- Повітряні амортизаційні – пружиною і демпфером виступає повітря. Підходить для розміреного катання, але якщо стиль катання агресивний, то це найкращий варіант.
- Олійно-повітряні амортизаційні – це амортизатор, який реально працює. В ролі демпфера виступає капсула з олією, а пружини – повітря. Ціна виробу безпосередньо пов'язана з якістю виконання функції - чим вона вища, тим краще результативність. Підходить для велосипедистів з великою вагою.
- Олійно-пружинні – кращий вид амортизатора, який встановлюється на велосипед, клас якого вищий за середній. Пружиною є пружина зі сталі, а демпфером - олійна система.
Як правильно вибрати вилку на велосипед?
Щоб змінити стару вилку на нову, знадобиться врахувати різні чинники:
- діаметр колеса – важливий аспект. Якщо цей показник буде більше, ніж необхідно, то можна зашкодити конструкції велосипеда (кермо і сидіння “з'їдуть”, велосипедистові управлятиме байком буде не комфортно). У випадку з низьким показником встановити колесо не вийде;
- діаметр штока – якщо він обраний неправильно, то монтаж веловилки здійснити не вийде;
- кріплення колеса – в цьому випадку знадобиться врахувати, яке колесо, розмір осі й тип кріплення.
- тип гальма – тип кріплення підбирається під встановлене гальмо
- хід вилки й конструкцію амортизаторів – чим більше хід веловилки, тим більше прохідності байка. Для пересування по місту досить показника 63-80 мм, а для поїздок в ліс - 100 мм.
Врахувати варто і додаткові налаштування, завдяки яким їзду на велосипеді можна зробити комфортнішою.
Де купити вилку для велосипеда?
Замовити веловилку й інші різні запчастини для байка (перекидний задній ланцюг, втулка, підшипник, і ін.) недорого в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Звернувшись до нас хоч би раз, вас більше не цікавитиме питання, скільки коштує та або інша деталь на спортивний велосипед, гірський або прогулочний.
Що ми пропонуємо:
- зручну доставку у будь-яке місто країни;
- приємні ціни;
- якісний сервіс;
- оплату декількома способами.
Ще одна наша перевага – можливість повернути купівлю або обміняти товар.