Інтернет-магазин запчастин для бензо і мототехніки...
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–16:00

Замовлення через сайт 24/7 

0
Мій кошик
Каталог

Редуктор для мотоблока

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Конструкція мотокультиватора включає в себе механізми, що забезпечують взаємодію двигуна з колісним приводом і навісним обладнанням. Для передачі крутного моменту від вала необхідний редуктор, що працює в парі зі зчепленням. Такий механізм безпосередньо впливає на ефективність мотоблока. При цьому багато які моделі підтримують можливість зміни редуктора на більш продуктивний.

Фахівці рекомендують не навантажувати штатний механізм понад встановлену виробником норму, а також своєчасно проводити технічне обслуговування. В інтернет-магазині можна придбати деталі для ремонту або новий редуктор для самостійної заміни. На сайті можна дізнатися, скільки коштує варіант під конкретну модель, вивчити відгуки, а також оформити купівлю з доставкою по Україні.

Призначення редуктора мотоблока

Редуктор підключається до валу двигуна мотокультиватора і через зчеплення передає крутний момент. Для самохідних моделей енергія передається на колеса і навісне обладнання, а у випадку з несамохідними – тільки на робочі механізми. Незалежно від виду, пристрій піддається зносу, тому перебуває під постійним навантаженням в ході експлуатації мотоблока.

Несправності можуть виникати на тлі стирання механічних компонентів, розривів ланцюга. Уникнути проблем при експлуатації мотоблока вдається, якщо вчасно проводити технічне обслуговування і при необхідності міняти запчастини. Не можна забувати і про перевірку стану поршневої, забруднюється вона теж часто.

Види редукторів для мотокультиваторів

Для сільськогосподарської мототехніки передбачено кілька конструкцій. На заводі можуть встановлюватися такі:

  • Черв'ячний – варіант з високим ККД. Включає в себе гвинт і зубчасте колесо. Підходить для малопотужних моделей з фрезами, без навісного обладнання.
  • Ланцюговий – недорогий, не відрізняється високою надійністю. Зберігає швидкість на легких мотоблоках. В основі – кілька зубчастих коліс і металевий ланцюг.
  • Шестеренчато-ланцюговий – логічне продовження ланцюгового редуктора. Коштує дорожче, але працює стабільніше. Шестерінки дозволяють перемикати передачі.

Перед тим, як купити мотоблок, варто дізнатися, який саме редуктор встановлений у ньому. Інформація допоможе запобігати проблеми в конструкції, пов'язані із зносом і забрудненням, а також правильно підбирати запчастини в майбутньому.

Як встановити редуктор на мотоблок

Деталь за замовчуванням змонтована на обладнання і демонтувати її доводиться в двох випадках – для ТО або повної заміни. Для роботи буде потрібно набір автомобільних інструментів. З їх допомогою редуктор від'єднується від валу і трансмісії. Після – корпус відкручується від рами і витягується. Збірка деталі виконується в зворотній послідовності.

Догляд за редуктором мотоблока

Для запобігання несправностей рекомендується замовляти і використовувати якісне масло. Зазвичай операція проводиться кожні 100 мотогодин, для старих моделей – можна частіше. Заливати в шестерний та інші види редукторів можна трансмісійне масло, вартість якого не надто висока. Купити все необхідне можна в інтернет-магазині з доставкою по Україні. Тут же можна дізнатися, скільки коштує новий редуктор, прочитати відгуки на популярні моделі.

Вгору