Інтернет-магазин запчастин для бензо і мототехніки...
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–16:00

Замовлення через сайт 24/7 

0
Мій кошик
Каталог

Карбюратори на мотоблок

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Бензинова мототехніка для саду вигідно відрізняється від електричної за рахунок високої продуктивності і повної автономності. Разом з цим обладнання з ДВС вимагає від власника більше уваги через необхіднісь обслуговувати різні компоненти двигуна. Враховуючи стан палива, яке продається на АЗС, у мотоблоків часто страждають елементи запуску і карбюратор.

Досвідчені власники та працівники сервісних центрів мають можливість ремонтувати карбюратори самостійно. Однак часто подібні дії дають лише тимчасовий ефект, внаслідок чого механізм доводиться замінювати повністю. Замовити ремонтний комплект або вузол в зборі можна в інтернет-магазині за доступною вартістю. При необхідності співробітники магазину підкажуть, скільки коштує варіант під конкретний мотокультиватор, допоможуть оформити доставку по Україні.

Види та призначення карбюратора мотоблока

Карбюратор – один з найважливіших компонентів паливної системи. Його робота забезпечує правильне формування паливної суміші бензину і повітря. Від стану вузла і правильної установки залежить ККД двигуна, безперебійне функціонування. Конструкція включає в себе такі деталі:

  • поплавок, з'єднаний із замикаючим клапаном;
  • металева поплавкова камера;
  • камера, в якій паливо змішується з повітрям;
  • система розпилення паливної суміші;
  • дросельна заслінка.

Ключову роль тут грає поплавкові система, яка забезпечує дозоване надходження бензину в камеру для збагачення. Загальна схема роботи карбюратора виглядає так: паливо з бензобака через насос направляється в камеру, де з'єднується з повітрям, яке забирається через вхідний патрубок. Надалі готова суміш розпилюється, якщо водій мотоблока натискає на педаль газу, яка взаємодіє з дросельною заслінкою.

Обладнання від брендів Нева, Кентавр і інших виробників працює за таким принципом. Головне – правильне регулювання вузла і використання якісного бензину з мінімальною кількістю сторонніх домішок. Вони провокують проблеми з паливним фільтром і накопичення нагару на стінках карбюратора. Крім іншого власникам мотокультиваторів варто проводити техобслуговування, вчасно замінюючи всі прокладки, купити які можна в спеціальних ремкомплектах.

Регулювання карбюратора мотокультиватора

Виробники мототехніки виконують налаштування механізму самостійно, позбавляючи покупців від зайвих труднощів. Найчастіше досить просто купити мотоблок, заправити паливом і почати працювати. Деякі компанії залишають карбюратор неналагодженним, щоб власник міг самостійно налаштувати деталі з урахуванням якості бензину і умов роботи.

Незалежно від початкового стану, механізм з часом збивається від вібрацій двигуна і інших навантажень. Самостійне регулювання можливе і потребує мінімального набору інструментів. Необхідно виконати наступне:

  • прогріти мотор протягом 5 хвилин;
  • максимально затягнути гвинти газу;
  • встановити передачу, яка дає невеликий хід;
  • провертати гвинт дросельної заслінки поки не зникнуть провали;
  • відрегулювати параметри холостого ходу через гвинт малого газу.

Головне – двигун повинен бути заведений постійно. Бажано проводити роботу на вулиці, щоб гази з вихлопної труби не стали причиною проблем зі здоров'ям.

Догляд за карбюратором мотоблока

Крім регулювання, карбюратор іноді необхідно очищати від нагару і заміняти прокладки, користуючись ремкомплектом. Всі запчастини, а також механізм в зборі можна замовити в інтернет-магазині з доставкою по Україні. На сайті можна дізнатися, скільки коштує варіант під конкретну модель, і прочитати відгуки перед купівлею.

Вгору